Přihlásit se | Registrace

Dveře do Pardubic

Dooraway"/

V Pardubicích, v kraji poslední dobou poměrně plodném na larpy a s nimi spojené aktivity, proběhl před Vánocemi o zimním slunovratu další, tentokrát půldenní městský larp Door Away. Žánrově jej lze označit za moderní mystiku, neboť vyprávěl o osudech nadpřirozených postav z jiných sfér, které bortění jejich světů přinutilo uchýlit se do toho našeho.

Jak larp probíhal, popisuje ve své reportáži Errikson, coby jeden z účastníků. Stručně přibližuje děj i jednoduchá pravidla hry, složení hráčů a jejich postav. Čtenářsky nejvděčnější je jistě část s hodnocením, ve které líčí průběh larpu a dojmy, které si z něj odnesl.

Protože se larp odehrával v Pardubicích a zúčastnilo se jej i nemálo hráčů z Hradce, je samozřejmě zmíněn na stránkách (mimo jiné nedávno také zde ohlašovaného) portálu LarPard, který si za jeden z cílů klade právě sdružování informací o larpovém dění v lokalitě. Tamtéž také přibývaly podrobnější informace před samotnou hrou a čerstvě tam naleznete její hodnocení a dojmy od dalších účastníků.

Z bohaté a časté aktualizace stránek je znát, že portál má svůj smysl a nezbývá než popřát Hradci, Pardubicím a okolí inspiraci, výdrž a nadšení hráčů i organizátorů také do nového roku.

Zanechte komentář

Kalendář událostí

Kalendář akcí Praha/ Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina Jihomoravský kraj Zlínský kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Slovenská republika Svět

Nejlépe hodnocené články

(za poslední rok)
  • V této době nebyly publikovány žádné články.

Nejčastější štítky

Archivy