Přihlásit se | Registrace

Newsletter

Všimly jsme si, že spousta z nás prošvihne přihlašování na larp nebo se nedozví o báječné akci. A byly jsme z toho smutné. Proto pro vás sestavujeme Larpový newsletter, který vychází každé tři týdny.
Najdete v něm právě informace jako:

  • kdy se spouští či naopak končí přihlašování na hry
  • jaké hry proběhly
  • další larpové novinky
  • obrázky veselých vyder a kapybar

Jak Newsletter funguje a jak se můžete přidat i vy?

Každé tři týdny vydáváme Newsletter, den vychází zpravidla na středu dopoledne. Pár dnů před vydáním posíláme přispěvovatelům mail s výzvou k zaslání informací, které chtějí zveřejnit. Tyto informace někdy musíme zkracovat nebo přeformulovávat, je ale možnost uvést explicitní vyjádření (pokud není moc dlouhé), jehož znění nezměníme. 

Snažíme se tak posílit komunikační most mezi námi, protože vnímáme, že doposud používaná platforma (Facebook) není vždy spolehlivá a že její algoritmus leckdy skrývá příspěvky s důležitými informacemi.

Chcete dostávat pravidelné výzvy k zaslání informací ke zveřejnění? Stačí vyplnit tento dotazník, nebo se nám ozvat na náš mail newsletter@larpy.cz a společně se domluvíme.

Další možnost, jak zjišťujeme novinky z larpového světa, je zkrátka naše pozornost věnovaná sociálním sítím. Larpový svět je však obsáhlý a mnohdy nám leccos unikne.

Všímáte si zajímavých novinek z larpového světa? Myslíte si, že nepíšeme o událostech, o nichž bychom dle vás napsat měli? Budeme rádi, když nám o tom vědět.
Na Facebooku označte profil Larpy.cz v komentáři, snáze tak příspěvek a zdroj dohledáme. Spolehlivě však funguje náš mail newsletter@larpy.cz.

Sharing is caring!

Líbí se vám náš nápad?


Pokud se vám naše aktivita líbí, vidíte v ní smysl a máte zájem, aby naše nadšení neskončilo, podpořte nás na Patreonu! My vám za to slibujeme, že se budeme snažit Newsletteru dlouhodobě věnovat.

Larpový newsletter pro vás připravují

Seznam larpových newsletterů

Nejčastější štítky

Archivy