Přihlásit se | Registrace

Arthas 2010 – Agentům vstup povolen

Máte rádi sci-fi?
Chtěli byste být tajnými agenty?
Láká vás role „terénního pracovníka„ pro galaktickou megakorporaci, menší obchodní společnost, soukromou speciální laboratoř, imperiální služby, náboženskou frakci či kult, zločineckou organizaci a nebo cokoliv dalšího?
Chcete zkusit netradiční larp s dlouholetou historií?

Pokud si alespoň na některé otázky odpovíte ANO, je tu i pro vás larp Arthas.


Ani třicet let po smrti posledního Imperátora nemá Galaktické Impérium oficiálního vládce. Prozatímní správce Cornelius F. F. Lysander ale vyhlásil, že konečně našel dědice trůnu a jeho identitu odhalí během následujících dní. Tohle vás ovšem zajímat nemusí. Vy jste byli vysláni na nejprestižnější rekreační planetu Impéria – Caradanský Ráj. Je jedno, jestli jste vládní špión, „výzkumník„ vývojových laboratoří, vyslanec náboženské sekty hledající stopy boha, tvrdý obchodník na zasloužené dovolené, nebo dokonce opravdový a nefalšovaný rekreant. Jste zde na tajné misi a vaše utajení je jeden ze základů úspěchu.

Termín konání je 17. – 20. 6. 2010, přičemž vlastní hra probíhá v pátek a sobotu nonstop. Bude se odehrávat v méně lukrativní části Caradanského Ráje. Každý bude vyslán s konkrétním úkolem, ale vždy se může něco zvrtnout. Hráči především hrají mezi sebou, ale v určité míře do hry vstupuje i svět a jeho události. Bude se tedy jednat o kombinaci hry hráč-hráč i hráč-svět. Hra má volný děj, ale součástí budou i předem připravené „výpravy„. Důraz je kladen více na atmosféru než na akčnost. Nakonec – v civilizovaných končinách rekreační oblasti se není možné plošně vyvražďovat. Leda snad, že by se zapojila imperiální armáda…

Arthas je hra z komplexního světa Galaktického Impéria. Má za sebou sérii šesti ročníků, které se odehrávaly spíše jako komornější larpy. Prvních pět let se jednalo o experiment, kdy byli na planetu s civilizační úrovní doby bronzové přeneseni kolonisté ze světa na úrovni renesance. V té době se většina hráčů domnívala, že se jedná o podivnou fantasy. Ale stále častěji se vyskytovaly zprvu nevysvětlitelné jevy, způsobené událostmi v Galaktickém Impériu. Při finálním odhalení v roce 2008 všechny zapadly do skládačky na své místo. Poslední ročník se odehrával ve sci-fi prostředí, kdy byla planeta Arthas po neúspěšném experimentu přeměněna na vězeňskou planetu. A letos poprvé planetu Arthas opustíme.

Svět Arthasu si žije po svém. Popsali jsme  stručnou historii Impéria, některé klíčové technické objevy a principy objasňující jeho fungování. Informace a události ke hře se ke hráčům dostanou v podobě článků a zpráv z médií.

Pokud vás Arthas a jeho svět zaujal, budeme rádi, když se hry zúčastníte. Mnoho informací najdete na oficiálním webu. Něco naleznete také na facebookové stránce hry. Pokud se chcete na cokoliv zeptat nebo se přihlásit, učiňte tak na emailu arthas(at)lithien(tecka)com. Vzhledem k tomu, že se snažíme děj přizpůsobit postavám a ty zakomponovat co nejlépe do hry, s přihlášením neváhejte. Těšíme se na vás.

Odkazy

  • Webové stránky hry

Jeden komentář k příspěvku “Arthas 2010 – Agentům vstup povolen”

  1. ano nebo ne

Zanechte komentář

Nejčastější štítky

Archivy