Přihlásit se | Registrace

Druhý pražský larpvíkend

Druhy prazsky larpvikend

A my si vás na něj dovolujeme srdečně pozvat. Přijďte si během 28. – 30. 11. do DDM Prahy 8 – Kobylisy zahrát některý z komorních larpů, které jsme pro vás připravili. Stačí se jen příhlásit na vámi preferovanou hru a dorazit. Zbytek už můžete nechat na nás.

Na co se tentokrát můžete těšit?

Budeme opakovat některá díla z minulého larpvíkendu. Mezi nimi rozhodně naleznete Cestu dlouhým dnem do noci, komorní larp na motivy osobního dramatu Eugena O´Neilla. Křišťál je larp ze světa, kde je magie darem i prokletím a kde si budete muset vybrat, zda dáte ostatním šanci poznat sílu kouzel. A chybět nebude ani Poslední pokoj, kde máte možnost se na chvíli ponořit do světa moderní mystiky.

Co pro vás máme nového?

Co takhle se na chvíli stát člověkem, co přežil válku v Koreji, a sejít se se svými přáteli z vojenského tábora po pěti letech odloučení? To a mnohem více vám může nabídnout komorní larp M.A.S.H. Ve hře Nesnadné rozhodnutí budete právě vy muset rozhodnout, komu připadne dozajista lákavá, ale i nebezpečná moc. Upřednostníte své zájmy nebo budete chtít pomoci lidem okolo vás?

A samozřejmě stejně jako minule k nám zavítá sdružení Court of Moravia, tentokrát se svým komorním larpem Star. No, řekněte, kdo by se nechtěl alespoň na chvíli stát hvězdou a užít si skutečný holywoodský večírek?

Přihlášky a další informace o jednotlivých larpech najdete na stránkách pražského larpvíkendu. Budeme se na vás těšit.

Organizační tým Druhého pražského larpvíkendu

Zanechte komentář

Nejčastější štítky

Archivy