Přihlásit se | Registrace

Knutepunkt, Oslo (Norsko)

Logo KP2009

Knutepunkt (známý i jako Knudepunkt, Knutpunkt nebo Solmukohta, podle toho, jestli je země konání Dánsko, Švédsko nebo Finsko) je každoroční skandinávská konference se zaměřením na hraní rolí naživo.

Z původní formy místního setkání se Knutepunkt vypracoval na hlavní dějiště spolupráce mezi severskými hráči rolových her. Panelové diskuze, přednášky a dílny jsou zlatým dolem pro hledání nových myšlenek o hrách a jejich organizování a živnou půdou pro oživení starších myšlenek o těchto tématech. Je překvapivé, kolik dřívějších nápadů jedné herní skupiny může být inovativních pro skupinu druhou.

Nejen pro skandinávce a teoretiky

Knutepunkt není pouze o debatách a seminářích. Jde o možnost potkat zajímavé lidí a společně sdílet nové myšlenky a vize. Jde o společnou zábavu a nalezení inspirace. Součástní setkání je i “A Week in Norway” – dvoudenní akce před samotnou konferencí naplněná larpy, setkáními a atraktivními večírky.

Během posledních let celá událost výrazně rozšířila své hranice. Krom hlavních severských zemí jsme v posledních letech mohli potkat i účastníky z USA, Německa, Francie, Itálie, Izraele, Ruska a Česka. Organizátoři budou rádi, když se tento trend bude rozšiřovat – širší obzory přinesou více myšlenek a lepší vhled do herních scén v rozdílných kulturách.

Takže bez ohledu na zemi původu, bez ohledu na to jestli jste dlouholetý herní nadšenec nebo nováček na scéně larpů, budete vítaní!

Pojeďte s českou výpravou

Společná výprava z Česka a Slovenska pojede letos na tuto konferenci již potřetí. V tuto chvíli má letenku zakoupenou již devět zájemců, ale pokud se chcete letos přidat i vy, dejte nám vědět a neváhejte s přihláškou, protože počet míst je omezen. Pokud si chcete udělat podrobnější představu o celé akci, pak vám může pomoci reportáž z minulého ročníku.

Stejně jako minulý rok, i letos má tu čest být národním koordinátorem pro Česko organizace Court of Moravia, o.s. a bližší informace o letošní české výpravě získáte přímo na jejich stránkách.

Oficiální stránka Knutepunktu 2009: http://www.larpconference.org/

Zanechte komentář

Nejčastější štítky

Archivy