Přihlásit se | Registrace

Expedice: LARP, Oberwesel (Německo)

Pod touto myšlenkou již během příštího víkendu 11. – 13. ledna 2008 proběhne třetí MittelPunkt, pořádaný německou skupinou Kampagne Mittellande e.V. Stane se tržištěm pro nápady, fórem pro diskuze i dílnami pro vyzkoušení nových možností týkajících se koníčku zvaného larp. Během tří dní budou účastníci moci vzájemně vyměňovat své zkušenosti a objevovat nové myšlenky v této oblasti. MittlePunkt je koncipován podobně jako severská setkání Knudepunkt (Knutepunkt/Knutpunkt/Solmukohta) a tato pravidelná setkání bere jako svůj vzor.

Téma

Expedice: LARP chce umožnit výlet do tohoto koníčku. Bude o zkoumání možných variant hraní rolí naživo a také poodkryje neprozkoumanou půdu. Ať již půjde o organizaci, zápletku, pravidla či prostředí, budou organizátoři rádi, když si účastníci vzájemně smění mechanismy a metody, analyzují je a společně najdou nové možné cesty. Téma určuje rámec celé akce a bude zohledňováno v průběhu celé akce.

Účastníci

Každý, kdo se zajímá o organizování, hraní či teoretizování o larpu je vítán na MittelPunktu 2008 již příští víkend!

Podrobnější informace o tomto setkání se dozvíte na stránkách akce. (Pozor stránky mají často tragické odezvy, takže to vypadá, že nefungují. Chce to trpělivost.)

Zanechte komentář

Nejlépe hodnocené články

(za poslední rok)

Nejčastější štítky

Archivy