Přihlásit se | Registrace

Expedice: LARP, Oberwesel (Německo)

Pod touto myšlenkou již během příštího víkendu 11. – 13. ledna 2008 proběhne třetí MittelPunkt, pořádaný německou skupinou Kampagne Mittellande e.V. Stane se tržištěm pro nápady, fórem pro diskuze i dílnami pro vyzkoušení nových možností týkajících se koníčku zvaného larp. Během tří dní budou účastníci moci vzájemně vyměňovat své zkušenosti a objevovat nové myšlenky v této oblasti. MittlePunkt je koncipován podobně jako severská setkání Knudepunkt (Knutepunkt/Knutpunkt/Solmukohta) a tato pravidelná setkání bere jako svůj vzor.

Téma

Expedice: LARP chce umožnit výlet do tohoto koníčku. Bude o zkoumání možných variant hraní rolí naživo a také poodkryje neprozkoumanou půdu. Ať již půjde o organizaci, zápletku, pravidla či prostředí, budou organizátoři rádi, když si účastníci vzájemně smění mechanismy a metody, analyzují je a společně najdou nové možné cesty. Téma určuje rámec celé akce a bude zohledňováno v průběhu celé akce.

Účastníci

Každý, kdo se zajímá o organizování, hraní či teoretizování o larpu je vítán na MittelPunktu 2008 již příští víkend!

Podrobnější informace o tomto setkání se dozvíte na stránkách akce. (Pozor stránky mají často tragické odezvy, takže to vypadá, že nefungují. Chce to trpělivost.)

Zanechte komentář

Nejčastější štítky

Archivy