Přihlásit se | Registrace

Odraz 2009

O tvorbě pro hráče, o teorii pro tvůrce, o hře pro teoretiky.

Druhým ročníkem Odrazu bychom chtěli navázat na výborně započatou práci brněnských organizátorů loňského ročníku, kterými byli Court of Moravia, o.s.Veselý Kopeček. Rádi bychom lodi, která vyplula v roce 2008, poskytli přístav, ze kterého bude moci odrazit na další cestu. Přístavní tržiště přinese přednášky teoretické i praktické, diskuse o variantách i variacích, výměnu zkušeností a spoustu dalšího…

Ve středoevropském zrcadle by se tak měly odrazit každoroční skandinávské konference a před účastníky se otevře pestrá paleta přednášek, diskuzí i tvůrčích dílen, které se mohou stát inspirací či poučením. Pozváni budou přednášející z České i Slovenské republiky a rovněž z dalších zemí. Spektrum přístupů a stylů tak bude velmi široké a každý, kdo se larpem zabývá, nalezne oblast, která pro něj bude přínosem.

Konference se letos uskuteční 24. — 26. dubna 2009 v Praze. Pro předpokládaný počet šedesáti účastníků bude zajištěno ubytování i se stravou na co nejlepší úrovni, jakou možnosti dovolí.

Letošní Odraz je stále otevřen novým přednáškám, takže pokud máte nějaké téma, o kterém byste na Odrazu rádi promluvili, případně otevřeli a řídili diskusi, napište nám co nejdříve. Nejzazší možný termín přijetí přednášky i s textem pro sborník je 15. března 2009.

Bližší informace naleznete na stránkách akce – http://odraz.org

5 komentářů k příspěvku “Odraz 2009”

  1. Já za sebe doufám, že na Odraze uvidím co nejvíc různých lidí – který třeba nevídám každou chvíli. Protože podle mě význam takové akce může ležet právě v tomhle. Že lidi, co by se normálně nepotkali se uvidí, že někdo zjistí, že přes celou republiku už někdo jeho jedinečný experiment vyzkoušel před třemi lety (a co nevyšlo a co bylo naopak super), zkrátka, že se trochu zase propojí lidi, pro který je larp společný zájem.

  2. Drzim palce, a pokial to cas a rodina co i len na chvilku dovoli tak som tam.

  3. ako už na iných miestach tristokrát odznelo, škoda toho dátumu, každopádne držím palce nech to vyjde čo najlepšie, a nech vzájomné straty nie sú príliš zdrvujúce ani pre jednu stranu. :)

  4. Stránky Odrazu už jsou v novém hávu a poměrně pěkně je zaplněná sekce přednášek. Našel jsem už několik programů, na které se těším, a mám radost, že dorazí i Poláci. Už se těším.

  5. Odraz začíná již zítra. Na stránkách jsou uvedeny všechny informace, včetně programu. Neváhejte a zastavte se, další bude až za rok ;).

Zanechte komentář

Nejčastější štítky

Archivy