Přihlásit se | Registrace

Veletrh larpu

Plakát veletrhu

Moravian Larp, o.s. připravuje ve spolupráci s Aeria Gloris YMCA klub Brno první ročník Veletrhu larpu, který má široké veřejnosti osvětlit pojem larp. Tato akce proběhne ve dnech 3. a 4. dubna 2009 v Brně na Moravském náměstí.

V pátek bude veletrh probíhat od 12:00 zhruba do 20:00 a v sobotu pak od 10:00 do 18:00. Hlavním programem akce bude prezentace organizátorských seskupení z celé České republiky.

Od jednotlivých organizátorských skupin můžete očekávat informace o jejich činnosti, případně pak propagační materiály a pozvánky na připravované akce.

Prezentace budou primárně zaměřeny na širokou veřejnost. Jejich cílem má být osvětlení pojmu larp a způsobů jeho využití jako volnočasové aktivity, která je ve své pestrosti vhodná pro všechny kategorie zájemců. Prezentace má oslovit nejen budoucí zájemce o tento druh zábavy, ale také například pořadatele volnočasových aktivit pro mládež, pedagogy atp.

Součástí Veletrhu bude také bohatý doprovodný program. Na pódiu zahraje historická hudební skupina Žakéři, dále návštěvníci uvidí taneční vystoupení v podání celé skupiny i sólových tanečnic. Součástí je také přehlídka historických i larpových kostýmů. Budete mít možnost shlédnout prezentační stánky jednotlivých skupin, výstavku rekvizit a doplňků, videoprojekce, výstavku fotografií aj. Připraven je také program pro děti a mládež. Páteční večer bude zakončen fireshow o kterou se postará skupina Thalia Vera.

Pro více informací navštivte naše stránky Veletrhu larpu.
Srdečně Vás zve a za všechny vystavovatele a účinkující se na Vás těší Moravian Larp, o.s.

Zanechte komentář

Nejčastější štítky

Archivy