Přihlásit se | Registrace

LARP Eternyje 2016 – Zlatá horečka

Eternyje se koná 29 – 31. července v Čeřeništi nedaleko Ústí nad Labem. Bližší informace:
http://eternyje.larpunk.cz/https://www.facebook.com/events/241428462897742/

Farmářův Epilog:
Strom mrtvých a proradný nekromant byli poraženi! Boje s nemrtvými ustaly a lidé se snaží obnovit rumiště kdysi slavného Souvrší. Mnozí zemřeli, mnozí byli poznamenáni. Bylo štěstím přežít, anebo alespoň umřít rychle. Nyní se však otevírá nová etapa – magie, zlato? A co ti zbědovaní přistěhovalci?

Aktuální ročník:
Příběhový LARP ze světa Eternyje se odehrává v počátku rozkvěru města Souvrší, kdy se hordy přistěhovalců šinou za slávou, bohatstvím a i nezměrnou magickou mocí která vyvěrá kdoví odkud.  Válkou zničené Eternyjské království vysílá stovky ba tisíce lidí do různých koutů světa ve snaze najít tu svoji zlatou hroudu, či aspoň lepší život. Ne všem se to pochopitelně líbí. Starousedlíci vítají přistěhovalce mnohdy se zbraní v ruce. Na oplátku dlužno říct, že kriminalita díky novým tvářím ve městě vzrostla. K tomu se ještě šušká, že místní banka je spíše lichva. Formují se skupiny, tajná společenství mágů a důvěra je tu draze placena.

Background LARPU:
Eternyje se postupem času propracovala z menšího larpu pro pár kamarádů na ikonického reprezentanta Ústeckého kraje. Sluší se zmínit pěknou úroveň Questů pro hráče a léty prověřený systém schopností a dovedností. V zásadě otevřený svět inspirovaný hrami jako Skyrim a neuvěřitelnou fantazií otce zakladatele Adama Vostárka vytvořila jedinečný setting na pozadí sudetských kopců. Otevíráme dveře pro každého, koho jen trochu láká magie, schopnosti, spolupráce, intriky a hlavně nové věci/rasy a možnosti k objevování. Odkojili jsme mnohé nováčky a ani začátečníci se u nás neztratí.

Pozvánka:
Kapacitu hráčů jsme minulý rok překročili, tento rok tudíž nastavujeme vyšší předpoklad. Chceme umožnit většímu množství hráčů, aby objevili kouzelný svět Eternyje a podíleli se tak projektu tradičních českých larpů pod záštitou spolku LARPUNK a https://www.facebook.com/LARP-Eternyje-1726484647609283

Srdečně Vás tímto zveme na náš LARP a pro dotazy nás neváhejte kontaktovat!

Lored/Lukáš Bayer – Organizační tým Eternyje

Zanechte komentář

Oddíly kategorie ‘Reportáže’

Nejčastější štítky

Archivy